Kompleksowe wykończenie wnętrza z elementami kamiennymi PDF Drukuj Email

Na zamówienie wykonamy dla Ciebie kompleksowo wykończenie całego mieszkania lub domu. Warunek - musisz zamówić przynajmniej dwa elementy wykończeniowe z kamienia naturalnego (np. blat kuchenny i parapety). Nasi fachowcy wykonują wszelkie wykończenia z płyt kartonowo-gipsowych oraz glazury, gładzie szpachlowe, malowanie, uszczelnienia fug, itp.
Ofertę tę stworzyliśmy na życzenie naszych Klientów, częstokroć niezadowolonych z usług innych wykonawców lub 'przypadkowych' ekip remontowych. Za każdym razem na straży jakości wykończenia stoją specjaliści K.R.W. "Stone-Art' Sp. z o. o.

Żadnych niespodzianek i wszystko w terminie - sprawdź nas już dziś i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Mieszkanie widoczne w galerii było wykańczane kompleksowo z tzw. stanu deweloperskiego. Roboty obejmowały wyburzenie ścian, ścianki i wykończenia gips-kartonowe, gładzie, malowanie, kładzenie deski barlineckiej i glazury w łazience, prace hydrauliczne w kuchni i łazience, fugowanie, montaż blatu kuchennego oraz posadzki kuchennej z kamienia naturalnego (granit Kashmir white).

 

Galeria

 
KRW Stone Art

Please install Flash? and turn on Javascript.

Kontakt z nami

K.R.W. "STONE-ART" Sp. z o.o.
tel. 0048 0343609010 
fax. 0048 0343608176 
kontakt(at)krwstone.p
l

Czy wiesz że...

Już w 2 wieku n. e. z portu w Luni, niedaleko miejscowości Carrara (Włochy), rzymskie frachtowce zabierały ogromne bloki słynnego, śnieżnobiałego marmuru kararyjskiego na eksport. Kamieniem tym wykończane były wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe budynki w basenie Morza Śródziemnego.

 

Według umownej skali Mohsa, najtwardszym minerałem w przyrodzie jest diament a najbardziej miękkim - talk.