Willa jednorodzinna PDF Drukuj Email
Właściciel tego okazałego budynku - architekt - sam zaprojektował swą willę. Elewację wykonano ze złotego wapienia jurajskiego ("Jura gold") poddanego piaskowaniu, a  część posadzek wewnątrz z czarnego granitu, sprowadzonego przez naszego zleceniodawcę z Chin. W galerii prezentujemy zarówno zdjęcia obiektu w czasie prac kamieniarskich, jak i po ich zakończeniu. Wrażenie jest imponujące: duże, idealnie do siebie dopasowane i ściśle przylegające płyty kreują wizerunek perfekcjonizmu, potęgi i bezpieczeństwa. 

Czarne posadzki kontrastują z jasnym parkietem, oraz z jasnymi płytami "Jura gold" ułożonymi na części posadzki. Poza pięknym wyglądem, pozostaną niezmienione przez lata, gdyż granit - najtwardszy z kamieni stosowanych w kamieniarstwie - praktycznie nie ulega uszkodzeniu ani choćby zarysowaniu. Jest też bajecznie łatwy w utrzymaniu!

 

Galeria

 
KRW Stone Art

Please install Flash? and turn on Javascript.

Kontakt z nami

K.R.W. "STONE-ART" Sp. z o.o.
tel. 0048 0343609010 
fax. 0048 0343608176 
kontakt(at)krwstone.p
l

Czy wiesz że...

Już w 2 wieku n. e. z portu w Luni, niedaleko miejscowości Carrara (Włochy), rzymskie frachtowce zabierały ogromne bloki słynnego, śnieżnobiałego marmuru kararyjskiego na eksport. Kamieniem tym wykończane były wszystkie najważniejsze i najbardziej prestiżowe budynki w basenie Morza Śródziemnego.

 

Według umownej skali Mohsa, najtwardszym minerałem w przyrodzie jest diament a najbardziej miękkim - talk.